Aktualności halo! Rybnik

W punkcie halo!Rybnik można zamawiać tabliczki adresowe na swoją posesję. Tabliczki zaprojektowane w ramach Systemu Informacji Miejskiej, dostępne są w trzech wymiarach.

18 listopada halo! Rybnik zaprasza seniorów:

- warsztaty: 10.00 - 12.00 (liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność przyjścia)

- konsultacje indywidualne: godz. 12.00 - 14.00 

4 grudnia o godz. 16:30 Anna Prudel zaprasza na Mikołajkowe spotkanie autorskie dla dzieci.
 
Autorka zaprezentuje swoje książeczki o tematyce świątecznej oraz opowie o swojej najnowszej książce "O zabawce, która zgubiła się na święta".
 
Będzie okazja do zdobycia autografu, zrobienia sobie pamiątkowego zdjęcia oraz do zakupienia książeczek autorki w bardzo korzystnych cenach.
5 grudnia o godz. 15.00 zapraszamy do wzięcia udziału w dyskusja na temat książki „Sprawa Rollnika. Zbrodnia prawie doskonała”. Kanwą kryminału jest próba wyjaśnienie zagadki śmierci rybnickiego lekarza Ryszarda Rollnika zamordowanego w 1927 r.
 
Spotkanie poprowadzi Bogdan Kloch.
9 grudnia o godz. 17.00, w przeddzień rocznicy śmieci Eda Wooda, Andrzej Kieś wygłosi prelekcję poświęconą życiu i twórczości filmowca, który zasłynął jako „najgorszy reżyser wszech czasów”.
 
Spotkanie zakończy seans „Plan 9 z Kosmosu”.
11 grudnia o godz. 9.00 odbędzie się kolejne spotkanie miłośników numizmatów. Cykl ten skierowany jest do wielbicieli monet, banknotów i innych znaków pieniężnych. Wydarzenie towarzyszy jarmarkowi staroci, odbywającemu się w drugą sobotę miesiąca na rybnickim deptaku.
12 grudnia o godz. 16.00 odbędzie się wernisaż wystawy Elżbiety Ostrowickiej.
 
"SZPILKI oraz inne prace" to zbiór obrazów i rysunków powstałych w przeciągu dwóch ostatnich lat, inspirowanych życiem prywatnym i otaczającym światem. Autorka zajmuje się ilustracją, grafiką projektową, fotografią. Uczestniczka wystaw zbiorowych, kilka wystaw indywidualnych.
Polecamy
Newsletter
Jeśli chcesz otrzymywać informacje
o nadchodzących wydarzeniach
dopisz się do naszego newslettera
Social Media
Facebook Instagram YouTube
Polub nas na Facebooku
Jeśli chcesz otrzymywać informacje o nadchodzących wydarzeniach dopisz się do naszego newslettera Zapisz się
Miasto Rybnikhalo! RybnikGazeta RybnickaDKF Ekran
Karta Dużej RodzinyKarta Seniora
NowinyRybnik.com.pl
TVT Telewizja RegionalnaRadio 90
zamknij