• Witamy na nowej stronie Teatru Ziemi Rybnickiej!
  • 60 lat Teatru Ziemi Rybnickiej

Najczęściej zadawane pytania

Czy mogę kupić bilety poprzez internet?
Tak, zapraszamy na portal biletyna.pl, gdzie w wygodny sposób można zakupić bilety na wszystkie nasze wydarzenia.

Czy w kasie można zapłacić kartą płatniczą?
Tak, posiadamy nowoczesny terminal zbliżeniowy.

Czy dostępne sa bilety ulgowe?
Tak, informacje w dziale Ulgi.

Czy możliwe są zwroty biletów?
Tak - bilety indywidualne zakupione w kasie Teatru Ziemi Rybnickiej podlegają zwrotowi wraz z paragonem , ale najpóźniej na 3 dni przed wydarzeniem.
Nie - w przypadku biletów zbiorowych.
Tak - bilety zakupione on line można zwrócić za pośrednictwem portalu biletyna.pl, ale tylko na zasadach zgodnych z REGULAMINEM portalu biletyna.pl.

Gdzie mogę zaparkować samochód?
W okolicach teatru znajduje się dość duża ilość miejsc parkingowych w pasie drogowym oraz kilka parkingów miejskich, na których parkowanie w weekendy i wieczorami jest bezpłatne. Można skorzystać także z wielopoziomowych parkingów galerii handlowej Focus Mall. Mapa parkingów

Czy obiekt jest dostępny dla osób niepełnosprawnych?
Tak. Ze względu na ogromną ilość schodów w części frontowej wejście dla sób niepełnosprawnych znajduje się po przeciwnej stronie budynku - wprost do galerii sztuki, bezpośrednio z parkingu dla osób niepełnosprawnych. Dostępność dotyczy zarówno parteru sali widowiskowej jak i  balkonu. Na wszystkich schodach zamontowane sa platformy schodowe. Wydzielone są również specjalne toalety.

Czy kiedy spóźnię sie na spektakl/koncert zajmę swoje miejsce?
To zależy od charakteru wydarzenia. O możliwości zajęcia wykupionego miejsca decyduje obsługa widowni. W trakcie spektakli jest to możliwe dopiero po przerwie.

Czy w teatrze można napić się kawy i coś zjeść?
Tak, w teatrze działają:
Brewera Beer and Cafe (patronacki lokal Browaru Brewera), kawiarnia gdzie można swobodnie spędzić czas, porozmawiać, poczytać prasę lub po prostu zaczekać na wydarzenie teatralne w przyjemnej atmosferze. Tutaj można spróbować nie tylko doskonałych piw rzemieślniczych, lecz także 100% naturalnych świeżych kaw parzonych w sposób klasyczny oraz alternatywny. Do tego swojskie wypieki.....
Restauracja Zakątek pod Teatrem - pyszne jedzenie w rewelacyjych cenach i wiele innych atrakcji! Zakątek posiada także część klubową gdzie odbywają się liczne koncerty i inne wydarzenia o charakterze kulturalnym.