• 60 lat Teatru Ziemi Rybnickiej
Film

„Potęga miłości” André Rieu. Retransmisja nowego letniego koncertu z Maastricht

Muzyka jest miłością i nikt nie rozumie tego lepiej od maestra André Rieu. Otwórzcie więc swe serca i dajcie się porwać nowemu spektakularnemu widowisku „Potęga miłości” wprost z malowniczego Maastricht. Muzyczny język miłości, którym tak pięknie włada André Rieu, znów porwie Wasze serca.

Co roku latem na rynku urokliwego Maastricht pełen pasji skrzypek i dyrygent André Rieu przygotowuje wielki koncert dla ponad stu tysięcy melomanów przybyłych na tę okazję z wielu krajów. Retransmisję tego niesamowitego show ogląda jesienią rokrocznie milionowa widownia zgromadzona w kinach całego świata.
Magiczną „Potęgę miłości” – bo taki tytuł nosi nowy koncert maestra – przepełnią przepiękne walce, wzruszające ballady oraz melodie znane z najbardziej romantycznych filmów wszech czasów. Ich pełne pasji wykonania przez André Rieu, Orkiestrę Johanna Straussa oraz zaproszonych gwiazd przyniosą Wam mnóstwo radości i czułości.
Najnowszy show holenderskiego króla walca to wydarzenie skierowane do wszystkich. Otulmy się więc pięknem muzyki André Rieu i za sprawą najbardziej romantycznych melodii rozpowszechniajmy miłość po całym świecie. Dziś jest to potrzebne bardziej niż kiedykolwiek wcześniej!

„Potęga miłości” André Rieu. Retransmisja nowego letniego koncertu z Maastricht

Bilety: 38 zł normalny, 35 zł ulgowy
Wersja językowa: oryginalna z polskimi napisami
Czas trwania: około 3 godzin, w tym jedna przerwa
KINOMAESTRO.PL • FERMENT KOLEKTIV DYSTRYBUCJA
André Rieu & Opera & Balet & Operetka & Koncert & Teatr & Film & Wystawa w Kinie

„Potęga miłości” André Rieu. Retransmisja nowego letniego koncertu z Maastricht