• Witamy na nowej stronie Teatru Ziemi Rybnickiej!
  • 60 lat Teatru Ziemi Rybnickiej
Spektakl

Magiczni Show – familijny spektakl iluzji

Bestsellerowy spektakl iluzji, który od dwóch lat zbierał pełną salę widzów, wraca po raz ostatni! Magiczni SHOW to ponad 70 minutowy rollercoaster emocji, magii i śmiechu dla całej rodziny! Wyobraź sobie spektakl iluzji, na którym dzieci słuchają z zapartym tchem, rodzice zastanawiają się "Jak on to zrobił?!", a WSZYSCY turlają się ze śmiechu na kinowych fotelach. Żegnamy się z tym tytułem, więc nie zwlekaj i doświadcz tego osobiście. Kup bilet i zabierz swoją rodzinę na magiczną jazdę bez trzymanki! 
Bilety: 59 zł 

Magiczni Show – pokaz iluzji dla całej rodziny

" To jest jak najlepsza bajka Disney'a tylko na żywo! " - Dziennik Zachodni

Czym jest magia? Magia to Emocje, a emocje wywołuje się przez kontakt i atmosferę. Dlatego jesteśmy dumni, że 100% naszych widzów mówi:*"Najlepszy kontakt z publicznością!","Dzieci słuchały jak zaczarowane!"*Przeczytaj sam -

Nasze opinie na KupBilecik:

Nasze opinie na Biletynie:

Nasze opinie na Google:

Oprawa audio-wizualna rodem z Brodway'u!

Klimatyczna muzyka, pozwoli poczuć gęsią skórkę i dreszcz emocji. Scenografia jeszcze przed pierwszym słowem zrobi efekt "WOW", a doświadczenie aktorskie sprawi, że zatracisz się bez reszty w czarodziejskim świecie Magicznych.

Dlaczego NAJWIĘKSZY spektakl iluzji?

Ponieważ prócz kunsztu prestidigitatorskiego i niepowtarzalnego kontaktu z publicznością, prezentujemy nasze wersje dużych iluzji jako jedyni w Polsce m.in. Przecinanie kobiety na pół czy kompresja asystentki. Ponad to aby nasz spektakl dopracowany był pod każdym względem - jeździmy z własnym sprzętem (ponad 1,5 tony scenografii, oświetlenia i niespodzianek), aby w każdym miejscu, niezależnie od sali spektakl wyglądał po prostu - MAGICZNIE!

Kim są Magiczni?

To jedyny polski duet iluzjonistyczny w składzie:  Sebastian Grabowski przez tysiące dzieciaków zwanym Panem Magicznym oraz Martyna Grabowska Pani Czarująca. Magiczni od ponad 15 lat specjalizujący się w oczarowaniu najlepszych imprez familijnych w Polsce i na świecie. Jedyni Polscy iluzjoniści, którzy występowali w ponad 10 krajach, w tym odbyli tourneé po Azji.

Żegnamy się z tym tytułem, więc nie zwlekaj i doświadcz tego osobiście. Kup bilet i zabierz swoją rodzinę na magiczną jazdę bez trzymanki!

Magiczni Show – pokaz iluzji dla całej rodziny