• Witamy na nowej stronie Teatru Ziemi Rybnickiej!
  • 60 lat Teatru Ziemi Rybnickiej
Widowisko

Kroniki Podróżników: Przygoda w Świecie Dinozaurówdla dzieci

Chcesz pokazać dzieciom coś nowego? A także sam wziąć udział w czymś niezwykłym? Lubisz bawić się z rodziną?Zabierz bliskich na interaktywny spektakl-widowisko 3D w świecie dinozaurów - wyjątkową przygodę dla całej rodziny.
Jest to edukacyjna, teatralna, interaktywna bajka, awanturnicza przygoda w magicznym świecie dinozaurów, który dzięki nowoczesnym technologiom scenicznym przedstawi się bardzo realistycznie .A ty możesz stać się jednym z bohaterów tej opowieści..
Adaś i Jagódka to rodzeństwo. Nudzą się na wakacjach u dziadków. Nie mogą znaleźć z nimi wspólnego języka. Babcia jest bardzo zapracowana, dziadek mało mówi a na dodatek ma kłopoty z pamięcią.
Pewnego dnia bohaterowie znajdują na strychu tajemniczą księgę – Wielką Kronikę Podróżników. Przez przypadek powołują do życia Jojo, gadającego i irytującego Świetlika, który prosi ich o pomoc, ponieważ okazuje się że w wielkiej kronice podróżników brakuje kilku stron… trzeba uzupełnić luki w opowieści – inaczej świat zapomni o swojej historii.

Terminy
Kroniki Podróżników: Przygoda w Świecie Dinozaurów. Spektakl-Widowisko 3D Teatru Sztuk Wizualnych

Tak zaczynają się ich niezwykłe przygody. Najlepiej będzie zacząć od początku. Czyli tam, gdzie zaczęło się życie – w krainie dinozaurów…
Dzieciaki w trakcie spektaklu:
• poznają wartości takie jak przyjaźń, pomoc, współpraca, szacunku do starszych;
• poznają świat bez komputerów i telefonów;
• zaczerpną wiedzy o świecie dinozaurów;
• pomogą bohaterom wrócić do domu;
• sami będą mogli odgadywać zagadki i aktywnie uczestniczyć w spektaklu
• Przenieś się z nami na miliony lat p. n. e., poznaj ten świat z przeszłości i weź udział w tej niezapomnianej przygodzie.
Przyjdź na spektakl i otrzymaj masę wyjątkowych wrażeń! Czas trwania: 70 minut. Organizator: Targrem sp. z o.o.. Bilety : 65, 75, 85, 95 zł

Kroniki Podróżników: Przygoda w Świecie Dinozaurów. Spektakl-Widowisko 3D Teatru Sztuk Wizualnych