• Witamy na nowej stronie Teatru Ziemi Rybnickiej!
  • 60 lat Teatru Ziemi Rybnickiej
Koncert

Koncert Galowy XVI Silesia Gospel Festival im. Norberta Blachy

Zapraszamy na Koncert Galowy XVI Silesia Gospel Festival im. Norberta Blachy. Ten koncert, od początku festiwalowej historii, jest pełnym pasji i emocji przeżyciem dla uczestników oraz dla publiczności. Uczestnicy warsztatów mają szansę zmierzyć się z samym sobą, zakosztować magii sceny oraz spotkać się z wartościowymi, pełnymi zaangażowania ludźmi. Wystąpią: Silesia Gospel Choir, Gospel Kids, zespół Holy Noiz oraz nauczyciele: Kamila Pałasz i Adam Kosewski. Gwiazdą tegorocznego festiwalu jest Janine Dyer.
Szczegóły na stronie: www.silesiagospelfestival.pl 
Bilety: 50 zł dzieci i młodzież szkolna | 70 zł dorosli 

Terminy

23 i 24.03.2024 w ramach XVI Silesia Gospel Festival im. Norberta Blachy zapraszamy na Międzynarodowe warsztaty wokalne Gospel i Gospel Kids. Szczegółowy program znajduje się tutaj). Zapisy od 15.12.2023.

Janine Dyer
Talentu Janine Dyer prawie nie trzeba przedstawiać; w ramach swojej bogatej kariery muzycznej zdobyła nagrody MOBO i UMA, a w 2016 roku zabłysnęła występem w telewizyjnym hicie The Voice. Janine pochodzi z utalentowanej muzycznie rodziny, co oznacza, że ​​muzyka zawsze była ważną częścią jej życia. Dorastała jako członkini Kościoła Bożego Nowego Testamentu w Willesden w Londynie i przez wiele lat była zaangażowana w służbę muzyczną na poziomie lokalnym i krajowym. Dzięki dobremu mentoringowi i ludziom, którzy wspierają Janine, jej zdolności wokalne zostały docenione i wspierane od najmłodszych lat.
Janine kontynuowała pracę jako profesjonalna wokalistka wspierająca, występując z takimi artystami jak Chaka Khan, Gladys Knight i Andrew Lloyd Webber, żeby wymienić tylko kilku, podróżując po świecie i zdobywając bezcenne doświadczenie w branży muzycznej.
Była także członkinią wielokrotnie nagradzanej brytyjskiej grupy gospel „Raymond & Co” (Mobo Awards i dwie Urban Music Awards oraz niezliczona ilość innych). Z tym zespołem Janine podróżowała i dzieliła scenę z czołowymi artystami gospel, takimi jak Kirk Franklin i Kim Burrel i nie tylko.
Janine jest również znana na brytyjskiej scenie House and Garage jako wokalistka, która pod koniec lat 90. występowała w wielu utworach house i garażowych, a ostatnio wystąpiła wraz z częścią swojego chóru w teledysku do przeboju Adelphi Music Factory Javelin.
Janine uwielbia wykorzystywać swoje dary, którymi Bóg ją pobłogosławił, aby śpiewać i nieść radość i miłość ludziom w życiu i swojej Wspólnocie. Jest przywódczynią uwielbienia w kościele Love life w Wielkiej Brytanii, dyrektorką chóru  społeczności Sheffield i chóru gospel Barnsley z siedzibą w South Yorkshire. Ponadto pracuje w niepełnym wymiarze godzin jako wokalistka sesyjna i trenerka wokalna.
Prywatnie Janine jest żoną Bruce'a i mają razem czwórkę dzieci.