• Witamy na nowej stronie Teatru Ziemi Rybnickiej!
  • 60 lat Teatru Ziemi Rybnickiej

Sympatyczny Klub Fotograficzny

Spotkania człomków Sympatycznego Klubu Fotograficznego

odbywaja sie we wtorki w pracowni plastycznej Teatru Ziemi Rybnickiej

od września do czerwca.

 

Sympatyczny Klub Fotograficzny powstał z potrzeby realizacji pasji fotograficznej.
Założycielami klubu są sympatyczni rybniczanie. Stąd też wzięła się nazwa klubu.
Sympatyczną atmosferą i humorem chcemy zarażać kolejne pozytywnie zakręcone osoby,
które patrzą na świat przez różowe obiektywy. Klub działa pod życzliwymi skrzydłami Teatru Ziemi Rybnickiej.

DANE KONTAKTOWE
Zadzwoń 665707909
 
 
Członkowie zespołu:

Beata Lubszczyk - fotogeniczna Pani Prezes "Sympatycznych". Fotografowanie, z psem spacerowanie, morsowanie, po górach wędrowanie, rowerowanie, podróżowanie etc. Specjalistka od negocjacji i dobrego humoru.

 

 

 

Czesława Brańska - klubowa projektantka mody, autorka naszych czapeczek. Specjalistka od skosów i rozczochranych detali. Całkiem niedawno zdobyła Olymp.

 

 

Alina Smołka - z życiowego wyboru zamieniła strzykawkę na aparat fotograficzny. Lubująca ciszę, spokój i szum lasu. Dąży do doskonałości w obrazach Black&White.

 

 

Małgorzata Cielebucka - nasza klubowa "Spadochroniara" , która wykonała już niejeden skok, a tysiąc. Miłośniczka białego szaleństwa, dogtrekingu i innych ekstremalnych doznań.

 

 

Aleksander Fros - nasz Ojciec Założyciel. Koszykarz, górołaz, fotopasjonat, człowiek orkiestra. Fanatyk wschodów i zachodów słońca, gór wysokich i niskich oraz o zgrozo cyklista. 

 

 

 

Mariusz Panek - w studio fotograficznym jest jak ryba w wodzie. Zawsze gotowy na nowe pomysły i wyzwania. Nasz klubowy Karpow, a może Kasparow. Pragnie malować światłem.

 

 

Paweł Moskwa - stróż prawa na nowej drodze życia. Rybołów, żeglarz i włóczykij. Pełen energii łowca przygód. Wszystkie swoje zainteresowania dokumentuje na fotografiach.

Krystyna Fiedorowicz -  " Koralikowa" Krysia, miłośniczka pięknych pejzaży i szlaków górskich - najlepiej zielonych. Również zielone oczy kota skradły jej serce i duszę. Lubi panować nad światłem i otoczeniem.

Patryk Kaworek - Mały, krępy, nie wywrotny nadworny medyk co uwielbia pstrykać fotki. Prywatnie wielbiciel Off-Road oraz podróżnik. Pasjonuje go fotografia uliczna, koncertowa, krajobrazowa oraz reportażowa. Otwarty na wykonywanie fotografii nie tylko aparatem ale również smartfonem.