• Witamy na nowej stronie Teatru Ziemi Rybnickiej!
  • 60 lat Teatru Ziemi Rybnickiej

Warsztaty wokalne gospel 15-16 grudnia 2018 r.

Silesia Gospel Festiwal jest dwudniowym wydarzeniem muzycznym, którego ideą przewodnią jest pełne radości pasji wspólne śpiewanie utworów muzyki gospel. Pierwszego dnia festiwalu odbywają się warsztaty wokalne dla dwóch grup wiekowych: dla osób powyżej 14 roku życia i Gospel Kids - dla dzieci od 6 roku życia. Zajęcia prowadzone są przez znakomitych nauczycieli z Polski i zagranicy. Podczas dwóch dni uczestnicy warsztatów pracują nad materiałem muzycznym, który zostanie zaprezentowany podczas Koncertu Galowego na zakończenie drugiego dnia Festiwalu. Oprócz ponad 250-osobowego Chóru Gospel, złożonego z uczestników warsztatów, wystąpią nauczyciele i gwizdy Festiwalu. Ten koncert jest od początku festiwalowej historii pełnym pasji i emocji przeżyciem dla uczestników oraz dla publiczności. Uczestnicy warsztatów mają szansę zmierzyć się ze sobą, zakosztować magii sceny oraz spotkać się z wartościowymi, pełnymi zaangażowania ludźmi.
Warsztaty wokalne GOSPEL i GOSPEL KIDS w ramach XII MIĘDZYNARODOWEGO SILESIA GOSPEL FESTIVAL im. Norberta Blachy w dniach 15-16 grudnia 2018 r. poprowadzą: Adam Kosewski znakomity nauczyciel, animator, kompozytor, aranżer, Darnita i Kirk Rogers - trenerzy wokalni z USA. Warsztaty Gospel Kids prowadzi Gabriela Gąsior. Zapisz się na warsztaty - KUP BILET

Uczestnicy warsztatów pracują w dwóch grupach wiekowych:
I – dzieci w wieku 6-13 lat – Gospel Kids
II –młodzież powyżej 14 r.ż, dorośli (soliści i grupy). Z tej grupy tworzy się Silesia Gospel Choir.
Liczba miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność wpłat.
Warsztaty odbywają się w siedzibie Teatru Ziemi Rybnickiej w Rybniku przy ul. Plac Teatralny 1.
Udział w Koncercie Galowym jest nieodłączną częścią warsztatów. Uczestnicy obu grup wiekowych wystąpią w Koncercie Galowym w niedzielny wieczór (16.12.) w sali widowiskowej Teatru obok swoich nauczycieli i gwiazd festiwalu. To niezwykłe przeżycie dla wszystkich uczestników i publiczności. Koncert pełen emocji i wzruszeń.
www.silesiagospelfestival.pl