Koncert specjalny MŁODZI Z MIUOSHEM. MIUOSH & FDG. Orkiestra & Miejska Orkiestra Dęta „Rybnik"

Już 12 października o godz. 17.00 w Teatrze Ziemi Rybnickiej odbędzie się zupełnie wyjątkowy koncert Miuosha i jego zespołu. Nowe spojrzenie na muzykę artysty, energia i znany wszystkim najwyższy poziom występów na żywo, połączone z doborowym składem muzyków Miejskiej Orkiestry Dętej „Rybnik” to esencja tego, co podczas koncertu będą mogli usłyszeć i zobaczyć widzowie. Mieszanka rapu, muzyki elektronicznej i rocka niesiona przez „Panów z Katowic” oraz dźwięki instrumentów dętych rozbrzmią w niesłyszanych dotąd aranżacjach.
Przychody z biletów w formie cegiełek zostaną przekazane na cele dobroczynne dla wybranej przez uczestników rybnickiej fundacji. Bilety: 50 zł KUP BILET

 

To jedyny taki koncert – zorganizowany od początku do końca przez młodzież z województwa śląskiego. Będzie to wymierny efekt warsztatów realizowanych przez Wydział Dialogu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Śląskiego w Katowicach i Miasto Rybnik w ramach „Programu dla młodych”. Inicjatywa skierowana jest do młodych ludzi i ma na celu zachęcenie ich do zaangażowania w życie publiczne, budowanie poczucia przynależności i odpowiedzialności za region oraz wzmacnianie umiejętności przywódczych i komunikacyjnych.
Kontakt do Organizatora
Tel: (32) 20 78 356
Wydział Dialogu
Urzędu Marszałkowskiego Województwa Śląskiego
Wszelkie informacje:
http://mlodzi.slaskie.pl/
https://www.facebook.com/slaskie.dlamlodych/

Polecamy
Newsletter
Jeśli chcesz otrzymywać informacje
o nadchodzących wydarzeniach
dopisz się do naszego newslettera
Social Media
Facebook YouTube
Polub nas na Facebooku
Jeśli chcesz otrzymywać informacje o nadchodzących wydarzeniach dopisz się do naszego newslettera Zapisz się
Miasto RybnikKultura.rybnik.euGazeta RybnickaDKF Ekran
Karta Dużej RodzinyKarta Seniora
NowinyRybnik.com.pl
TVT Telewizja RegionalnaRadio 90
zamknij