Międzynarodowe Letnie Warsztaty Tańca "Let's Jazz" 22-26.08.2018 r.

Zapraszamy na Międzynarodowe Letnie Warsztaty Tańca "Let's Jazz" w dniach 22-26.08. Zajęcia dla dla dzieci, młodzieży, a nawet dorosłych. W programie: Funky Jazz, Modern Jazz, Balet... Siedem wystrzałowych dni, sześciu niezwykłych instruktorów. Świetna zabawa, nowe wyzwania, morze inspiracji... Weź udział w warsztatach prowadzonych przez największe autorytety tańca jazzowego w Polsce! W tym roku naszymi gośćmi są Paweł Michno i Jacek Wazelin. studiotancavivero.pl

 

CENA:
450 zł - ZA CAŁE WARSZTATY [7 dni x 4 godz.]
200 zł - warsztaty z Jackiem Wazelinem [2 dni x 2 godz.]
200 zł - warsztaty z Pawłem Michno [2 dni x 2 godz.]
100 zł - 1 dzień warsztatowy z instruktorami ST VIVERO [2 x 2 godz.]

KUP BILET

Paweł Michno
Choreograf, instruktor tańca, sędzia taneczny i tancerz zawodowy (uzyskał dyplom ZASP), specjalizujący się w tańcu jazzowym i wszelkich jego odmianach. Pracował jako choreograf w programie TVN You Can Dance – Po prostu tańcz.
Od 2007 roku jest instruktorem tańca w Egurrola Dance Studio, prowadzi formację Jazz One i tworzy dla niej choreografie. Formacja Jazz One, oraz duety i soliści prowadzeni przez Pawła odnieśli już wiele sukcesów, m.in. tytuły Mistrzów Polski oraz Mistrzów Świata federacji IDO oraz WADF. Paweł Michno jest ponadto autorem utytułowanych spektakli teatru tańca.

Jacek Wazelin
Tancerz, choreograf, pedagog tańca, reżyser. Absolwent Studium Instruktorskiego Tańca Współczesnego w Poznaniu. Pedagog tańca i wykładowca na Uniwersytecie Marii Curie Skłodowskiej w Lublinie. Juror wielu festiwali tańca, a także licencjonowany sędzia performing arts. Tańczył na deskach Teatru Muzycznego w Lublinie, potem w niemieckiej produkcji musicalowej “Mamma Mia Come Together”. W 2005 r. był tancerzem w niemieckiej produkcji musicalowej “West Side Story”. Wystąpił na największych scenach Europy w prawie 500 spektaklach. Uczestnik i wykładowca warsztatów tańca jazzowego, między innymi w Hamburgu, Dusseldorfie, Londynie, Wiedniu, Bremen i Paryżu. Obecnie można go zobaczyć w niezwykle udanej produkcji musicalowej "Chicago" Krakowskiego Teatru Variete.

Patrycja Misiewicz
Instruktor, choreograf, nauczyciel tańca klasycznego i jazzowego w Studiu Tańca Vivero. Ukończyła kierunek Taniec w Wyższej Szkole Umiejętności im. Staszica w Kielcach i uzyskała tytuł magistra sztuki na kierunku Choreografia i Teoria Tańca na Uniwersytecie Muzycznym im. Chopina w Warszawie. Wielokrotna Mistrzyni, Wicemistrzyni oraz Finalistka Mistrzostw Polski, Europy i Świata Federacji IDO w Tańcu Klasycznym i Jazzowym.

Judyta Kuśka
Instruktor, choreograf, nauczyciel tańca jazzowego w Studiu Tańca Vivero. Studentka Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach. Tancerka najwyższej, międzynarodowej klasy tanecznej „S” w tańcu Jazzowym oraz najwyższej krajowej klasy tanecznej „A” w tańcu współczesnym, klasycznym oraz Show-Dance. Wielokrotna Mistrzyni, Wicemistrzyni oraz Finalistka Mistrzostw Polski, Europy i Świata Federacji IDO w Tańcu Klasycznym i Jazzowym.

Aleksandra Tucka
Instruktor, choreograf, nauczyciel tańca współczesnego i jazzowego w Studiu Tańca Vivero. Studentka wydziału artystycznego Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi. Tancerka najwyższej, międzynarodowej klasy tanecznej „S” w tańcu współczesnym oraz najwyższej krajowej klasy tanecznej „A” w tańcu jazzowym, klasycznym oraz Show-Dance. Wielokrotna Mistrzyni, Wicemistrzyni oraz Finalistka Mistrzostw Polski, Europy i Świata Federacji IDO w Tańcu Klasycznym i Jazzowym.

Izabela Barska-Kaczmarczyk
Nauczyciel tańca jazzowego. Współzałożycielka Studia Tańca VIVERO, licencjonowany sędzia tańca. Była tancerka rybnickich zespołów i rewii tanecznych, ukończyła Instruktorski Kurs Kwalifikacyjny na specjalizacjach: Taniec Współczesny oraz Taniec Jazzowy, absolwentka Wyższej Szkoły Umiejętności na kierunku TANIEC, oraz studiów Studiów II stopnia na Uniwersytecie Muzycznym im. Fryderyka Chopina w Warszawie na kierunku: Choreografia i Teoria Tańca. Jest trenerem, choreografem w TZR od 2001 roku.

 

Polecamy
Newsletter
Jeśli chcesz otrzymywać informacje
o nadchodzących wydarzeniach
dopisz się do naszego newslettera
Social Media
Facebook Instagram YouTube
Polub nas na Facebooku
Jeśli chcesz otrzymywać informacje o nadchodzących wydarzeniach dopisz się do naszego newslettera Zapisz się
Miasto Rybnikhalo! RybnikGazeta RybnickaDKF Ekran
Karta Dużej RodzinyKarta Seniora
NowinyRybnik.com.pl
TVT Telewizja RegionalnaRadio 90
zamknij