• Witamy na nowej stronie Teatru Ziemi Rybnickiej!
  • 60 lat Teatru Ziemi Rybnickiej

Mietek Szcześniak gościem specjalnym koncertu ...WE'RE STILL STANDING! z okazji Jubileuszu 30-lecia Zespołu Wokalnego 6na6!

1.12.2023 o godz. 19.00 zapraszamy na Koncert ...WE'RE STILL STANDING! Jubileusz 30-lecia działalności Zespołu Wokalnego 6NA6. Gościem specjalnym będzie Mietek Szcześniak, wybitny polski wokalista. Bilety: 60 zł | KUP BILET | Bilety z 20% zniżką dla posiadaczy Rybnickiej Karty Mieszkańca „Rybka” do kupienia wyłącznie w kasie biletowej TZR

Zespół Wokalny 6NA6 to unikat na skalę nie tylko regionalną, nie tylko polską, ale europejską, a nawet światową! No bo proszę wskazać tego typu formację, która istnieje i ma się całkiem nieźle, a jeszcze do tego cały czas czerpie przyjemność z samego wspólnego śpiewania! 6na6 przechodzi wciąż transformacje, próbuje szukać i spełniać swoje muzyczne marzenia. Koncertuje nieczęsto, ale kiedy już to robi, to zawsze z przytupem! Czasem mniejszym, czasem większym. Tym razem do wspólnego muzykowania 6NA6 zaprosili Mieczysława Szcześniaka, aby wraz z Nim wykonać Jego największe przeboje w zaskakujących aranżacjach a cappella. Ale to nie koniec atrakcji, bo będzie można także posłuchać zupełnie nowych utworów repertuarze 6NA6. Uchylimy rąbka tajemnicy: Ich fascynacja muzyką lat 70 i 80 nie minęła Przybywajcie więc 1 grudnia do Teatru Ziemi Rybnickiej, aby zobaczyć, że 6NA6 miewa się całkiem nieźle i ma zamiar śpiewać jeszcze dłuuuugie lata!
Mietek Szcześniak
Artysta ceniony przez krytyków, uwielbiany przez swoją publiczność, szanowany przez branżę muzyczną . Ma wpływ na wielu śpiewaków, kształtował gusty i estetykę, lansował śpiewanie po polsku muzyki gospel i soul, wpółpracował ze świetnymi instrumentalistami, aranżerami i producentami w kaju i za granicami . Konsekwentnie i wrażliwie opowiada światu historie, których jeszcze nikt nie słyszał-własne historie. Aksamitnym głosem śpiewa bossanowę, z siłą i ekspresją soul, gospel i jazz, z przekonaniem, empatycznie dotyka serca i głowy śpiewając własne popowe pieśni. Wszechstronny , świadomy wokalista, autor tekstów i muzyki, współproducent własnych nagrań. Laureat wielu konkursów polskich i międzynarodowych. Trzykrotnie nagrodzony Fryderykiem , za największą nagrodę uważa to, że spotkał własną publiczność. Dwie ostatnie płyty – ” Songs From Yesterday” wydana z Krzysztofem Herdzinem (2015 Sony) i ,,Nierówni”(2016 APR) – jego kompozycje do wierszy ks.Jana Twardowskiego, nagrana m.in. z muzykami brazylijskimi, są złote.