Śpiewnik Symfonicznie vol. 2. "Czas nas uczy pogody". Wyjątkowe wydarzenie muzyczne
54. Rybnickie Dni Literatury
Marcin Kydryński prezentuje: SIESTA w drodze LUCIBELA
Koncert Galowy z okazji 70-lecia powstania Zespołu Pieśni i Tańca „Śląsk”
 "Miłostka", autorski spektakl Teatru Na Pół
"Konstelacje" - koncert Katarzyny Groniec
 „Alicja w Krainie Czarów” - spektakl dla dzieci, młodzieży i dorosłych
XI Rybnickie Zaduszki Muzyczne
37. Silesian Jazz Meeting
37. Silesian Jazz Meeting
Rybnicka Jesień Kabaretowa RYJEK
Leszek Możdżer Solo. Koncert w ramach Festiwalu Kultury Zdrowia „Na starych i dobrych wibracjach”

Mietek Szcześniak gościem specjalnym koncertu ...WE'RE STILL STANDING! z okazji Jubileuszu 30-lecia Zespołu Wokalnego 6na6!

1.12.2023 o godz. 19.00 zapraszamy na Koncert ...WE'RE STILL STANDING! Jubileusz 30-lecia działalności Zespołu Wokalnego 6NA6. Gościem specjalnym będzie Mietek Szcześniak, wybitny polski wokalista. Bilety: 60 zł w przedsprzedaży do 15.11.2023.| 80 zł od 16.11 | KUP BILET

Zespół Wokalny 6NA6 to unikat na skalę nie tylko regionalną, nie tylko polską, ale europejską, a nawet światową! No bo proszę wskazać tego typu formację, która istnieje i ma się całkiem nieźle, a jeszcze do tego cały czas czerpie przyjemność z samego wspólnego śpiewania! 6na6 przechodzi wciąż transformacje, próbuje szukać i spełniać swoje muzyczne marzenia. Koncertuje nieczęsto, ale kiedy już to robi, to zawsze z przytupem! Czasem mniejszym, czasem większym. Tym razem do wspólnego muzykowania 6NA6 zaprosili Mieczysława Szcześniaka, aby wraz z Nim wykonać Jego największe przeboje w zaskakujących aranżacjach a cappella. Ale to nie koniec atrakcji, bo będzie można także posłuchać zupełnie nowych utworów repertuarze 6NA6. Uchylimy rąbka tajemnicy: Ich fascynacja muzyką lat 70 i 80 nie minęła Przybywajcie więc 1 grudnia do Teatru Ziemi Rybnickiej, aby zobaczyć, że 6NA6 miewa się całkiem nieźle i ma zamiar śpiewać jeszcze dłuuuugie lata!
Mietek Szcześniak
Artysta ceniony przez krytyków, uwielbiany przez swoją publiczność, szanowany przez branżę muzyczną . Ma wpływ na wielu śpiewaków, kształtował gusty i estetykę, lansował śpiewanie po polsku muzyki gospel i soul, wpółpracował ze świetnymi instrumentalistami, aranżerami i producentami w kaju i za granicami . Konsekwentnie i wrażliwie opowiada światu historie, których jeszcze nikt nie słyszał-własne historie. Aksamitnym głosem śpiewa bossanowę, z siłą i ekspresją soul, gospel i jazz, z przekonaniem, empatycznie dotyka serca i głowy śpiewając własne popowe pieśni. Wszechstronny , świadomy wokalista, autor tekstów i muzyki, współproducent własnych nagrań. Laureat wielu konkursów polskich i międzynarodowych. Trzykrotnie nagrodzony Fryderykiem , za największą nagrodę uważa to, że spotkał własną publiczność. Dwie ostatnie płyty – ” Songs From Yesterday” wydana z Krzysztofem Herdzinem (2015 Sony) i ,,Nierówni”(2016 APR) – jego kompozycje do wierszy ks.Jana Twardowskiego, nagrana m.in. z muzykami brazylijskimi, są złote.

Polecamy
Kino nie tylko dla seniora
38 Dni Muzyki Organowej i Kameralnej 2023
 Koncert ABBA i Inni - Symfonicznie
 Koncert Wiedeński 3 - NOWY PROGRAM - Orkiestra Księżniczek wystąpi dwa razy w Rybniku!
 "Czy ty to Ty?". Spektakl komediowy w reżyserii Roberta Talarczyka
Muzyka zespołu Metallica symfonicznie
Newsletter
Jeśli chcesz otrzymywać informacje
o nadchodzących wydarzeniach
dopisz się do naszego newslettera
Social Media
Facebook Instagram YouTube
Polub nas na Facebooku
Jeśli chcesz otrzymywać informacje o nadchodzących wydarzeniach dopisz się do naszego newslettera Zapisz się
Miasto Rybnikhalo! RybnikGazeta RybnickaDKF Ekran
Karta Dużej RodzinyKarta Seniora
NowinyRybnik.com.pl
TVT Telewizja RegionalnaRadio 90
zamknij