• 60 lat Teatru Ziemi Rybnickiej

"Prawda" - znakomita komedia w reżyserii Wojciecha Malajkata i znakomitej obsadzie aktorskiej

26.11.2023 o godz. 15.30 i 18.00 zapraszamy na doskonałą komedię "Prawda" w reżyserii Wojciecha Malajkata i w znakomitej obsadzie aktorskiej. Czy prawda zawsze wychodzi na jaw, a może każdy ma własną? I czy kłamstwa rzeczywiście mają krótkie nogi? Odpowiedzi na to pytania dostarczy najnowsza komedia „Prawda”. Obsada: Beata Ścibakówna, Marta Żmuda-Trzebiatowska, Andrzej Zieliński, Tomasz Sapryk. Autor: Florian Zeller. Reżyseria: Wojciech Malajkat. Kostiumy: Sylwester Krupiński. Bilety do nabycia wkrótce. Bilety od 90 zł | KUP BILET na 15.30 | KUP BILET na 18.00

Michel (w tej roli Andrzej Zieliński) jest mistrzem manipulacji. Swoje wszystkie słabości i błędy potrafi ukryć pomiędzy kłamstwami a niedopowiedzeniami, które bawią do łez. Ale czy tak można żyć bez końca? Podczas siedmiu wyjątkowych scen czwórka przyjaciół zmierzy się z abstrakcyjną i niewiarygodną historią, która zmieni ich wszystkich.
„Prawda” to brawurowa komedia o historii pewnego kłamstwa. Choć w spektaklu nie pada choć jedno szczere słowo, to bohaterowie nauczą się o prawdzie naprawdę wiele!