• Witamy na nowej stronie Teatru Ziemi Rybnickiej!
  • 60 lat Teatru Ziemi Rybnickiej

Bawarsko - Śląski Dzień Matki z Radiem Silesia. Wystąpią: Toby z Monachium, Karpowicz Family i Happy Jędrowski Show

Kocham Cię Mamo… nie wstydźmy się tych słów. Z okazji wyjątkowego święta – Dnia Matki – Radio Silesia zaprasza 28.05.2023 o godzinie 16.00 do Teatru Ziemi Rybnickiej na niepowtarzalny koncert: BAWARSKO- ŚLĄSKI DZIEŃ MATKI Z RADIEM SILESIA. Wystąpią: Toby z Monachium, Karpowicz Family i Happy Jędrowski Show. Przed nami ponad trzy godziny zabawy pełnej humoru, który zapewni jedyny i niepowtarzalny Andrzej Miś. Bilety do 30.04. w cenie promocyjnej 65 zł - miejsca na balkonie oraz 75 zł - miejsca na parterze | od 1.05.2023: 75 zł - miejsca na balkonie oraz 85zł - miejsca na parterze | KUP BILET. Honorujemy ulgi dla seniorów oraz osób z kartą dużej rodziny

Na scenie zaprezentują się największe gwiazdy śląskiej sceny muzycznej. Każdy z Wykonawców wykona pełny (60min.) program. Tylko z Radiem Silesia - trzy koncerty w jednym. Program:
* TOBY Z MONACHIUM – jedyny, niepowtarzalny, wulkan energii na scenie. Prosto z Bawarii wprowadzi nas w cudowny klimat i rozśpiewa cały Teatr podczas swojego show.
* KARPOWICZ FAMILY – ponad 20.lat na scenie. Cudowny zespół, którego koncerty to właściwie spektakle muzyczne pełne tańca. Kto z nas nie zna i nie zanuci „A kuku” i wielu innych przebojów podczas ich występu?
* HAPPY JĘDROWSKI SHOW czyli Mirosław Jędrowski wraz z przyjaciółmi z Happy Folk. Rok temu porwali Państwa swym występem i na specjalne życzenie Państwa zapraszamy ich ponownie.