Siedem księżniczek na wieży - spektakl w wykonaniu Teatru SUPEŁEK z DK Boguszowice

5.04. o godz. 18.00 zapraszamy na spektakl dla dzieci "Siedem księżniczek na wieży" w wykonaniu Teatru SUPEŁEK z DK Boguszowice. Jest to niezwykła opowieść o akceptacji i tolerancji. W zabawny sposób, pokazuje jak ważne jest odnalezienie prawdy i dotarcie do wyjątkowego wnętrza człowieka a nie ocenianie go po pozorach.
Ile księżniczek – tyle problemów. A każda chce mieć męża. Wybór niestety, nie jest wcale taki łatwy. Każda księżniczka chce wyjątkowego męża, eleganckiego, modnego, kulturalnego, przystojnego … jak z bajki! Ciekawe, gdzie takiego szukać? Martwi się nie tylko król i królowa, ale i cały dwór, że zainteresowanie księżniczkami jest coraz słabsze… jeżeli sytuacja się nie zmieni, to na utrzymaniu królestwa będzie siedem starych panien! Bilety: 8 zł KUP BILET

Reżyseria – Izabela Karwot
Scenariusz – Bartłomiej Kamiński
Scenografia – Barbara Wójcik-Wiktorowicz
Muzyka – Jarosław Hanik
Choreografia – Dariusz Lewandowski
Światło – Mateusz Preś

Obsada :
Emilia Kotas, Marta Malinowska, Dominika Zimnol, Malwina Narwojsz, Amelia Zientek, Maja Kuczera, Hanna Konieczny, Maria Konieczny, Emilia Waga, Kinga Gilewicz, Zofia Poziomka, Weronika Kaszny, Natasza Grochowska, Aleksandra Lach, Julia Kurowska, Juliusz Srokol, Tomasz Tychy, Sebastian Kikomber, Dorian Grochowski, Miłosz Benedykt, Eryk Jarosz.

Polecamy
Newsletter
Jeśli chcesz otrzymywać informacje
o nadchodzących wydarzeniach
dopisz się do naszego newslettera
Social Media
Facebook Instagram YouTube
Polub nas na Facebooku
Jeśli chcesz otrzymywać informacje o nadchodzących wydarzeniach dopisz się do naszego newslettera Zapisz się
Miasto Rybnikhalo! RybnikGazeta RybnickaDKF Ekran
Karta Dużej RodzinyKarta Seniora
NowinyRybnik.com.pl
TVT Telewizja RegionalnaRadio 90
zamknij