Janusz Radek

"Popołudniowe przejażdżki" to tytuł koncertu Janusza Radka, który w Rybniku zagra koncert 9.04. o godz. 18.00 w ramach 4.Music & Soul Festival. Ceny biletów: 40 zł (przedsprzedaż do 8.04.), w dniu koncertu 50 zł KUP BILET

 

Janusz Radek rozpoczyna drugą część trasy koncertowej. Dotychczas z materiałem z najnowszej płyty wokalista pojawił się w Gdyni, Elblągu, Wrocławiu, Warszawie, Zielonej Górze i Krakowie. Dzięki płycie i koncertom wokalista zyskał już nowych fanów i przychylność recenzentów. Nowe oblicze koncertowe Janusza Radka jest dla wielu pozytywnym zaskoczeniem, podobnie zresztą jak płyta. Sylwia Paszkowska z Radia Kraków podkreśla: „Głos, choć ważny, to nie wszytko. Ten człowiek ma osobowość, która potrafi zgromadzić tłumy na koncertach“.
Janusz Radek w programie Popołudniowe Przejażdżki przygotował nie tylko materiał ze swojej najnowszej płyty. Podczas koncertów pojawią się najbardziej znane i lubiane przez jego wielbicieli: „Dziękuję za miłość“, „Czekam wytrwale“, „Kiedy u-kochnie“, „Sheila“ i „Jeszcze raz“. Artysta nie zapomina też o fanach pięknych i sentymentalnych wykonań- premierowo zagra sam i śpiewa „Zostawcie chwile“ i skomponowany do wiersza Haliny Poświatowskiej utwór „Chciałbym Cię“. W drugiej części trasy będzie można ponadto usłyszeć premierowe utwory przygotowywane specjalnie na nowe koncerty. Pomimo, że Janusz Radek jest ten sam, to trochę inne są jego piosenki i podejście aranżacyjne. Słychać dojrzałość i pewność artystyczną. Nie gra żadnej roli i daleko mu do inscenizacji teatralnych. Niczego już udowadniać nie musi i nie chce. Co podkreślają także recenzenci jego płyty.
Bilety: 50 zł
KUP BILET

Polecamy
Newsletter
Jeśli chcesz otrzymywać informacje
o nadchodzących wydarzeniach
dopisz się do naszego newslettera
Social Media
Facebook YouTube
Polub nas na Facebooku
Jeśli chcesz otrzymywać informacje o nadchodzących wydarzeniach dopisz się do naszego newslettera Zapisz się
Miasto RybnikKultura.rybnik.euGazeta RybnickaDKF Ekran
Karta Dużej RodzinyKarta Seniora
NowinyRybnik.com.pl
TVT Telewizja RegionalnaRadio 90
zamknij