Artur Rojek z zespołem

Artur Rojek Autumn 2015 Tour
22.04. godz. 19.00. Ceny biletów: 110 zł, 100zł (balkon). KUP BILET

„Składam się z ciągłych powtórzeń” to solowy debiut Artura Rojka. Wokalista znany jest przede wszystkim z dwudziestoletniej współpracy z zespołem Myslowitz oraz z projektu muzycznego Lenny Valentino, mającego na swoim koncie świetnie odebraną, studyjną płytę długogrającą „Uwaga! Jedzie tramwaj”. Artur Rojek to również pomysłodawca i dyrektor artystyczny jednego z najważniejszych wydarzeń muzycznych w Polsce – OFF Festival.
Na krążku „Składam się z ciągłych powtórzeń” znajdziemy materiał będący wypadkową szerokich fascynacji muzycznych artysty. Usłyszymy tu zarówno electro-pop, folk, jak i gitarowe rock’n’rollowe granie.


„Składam się z ciągłych powtórzeń” z bardzo osobistymi tekstami Artura Rojka to zdecydowanie jedna z najciekawszych i najważniejszych polskich płyt 2014 roku.
Takie utwory jak: „Syreny”, czy „Beksa” nie schodziły z pierwszych miejsc list przebojów (m.in.: Radiowej Trójki, gdzie utwór „Syreny” zostały zwycięzcą Listy Przebojów w całym 2014 r., a „Beksa” znalazła się na 6 miejscu).
W 2014 r. utwór „Beksa” zdobył Grand Prix na Festiwalu Polskich Wideoklipów Yach Film, a Artur Rojek został laureatem Europejskiej Nagrody Muzycznej MTV dla najlepszego polskiego wykonawcy. Dodatkowo album „Składam się z ciągłych powtórzeń” otrzymał Różę Gali w kategorii Muzyka.


W tym roku, w maju Artysta uhonorowany został Kryształowym Zwierciadłem, najlepszym Wykonawcą TVP Kultura – Nagroda Gwarancja Kultury oraz Fryderykiem za Album Roku.
Po wiosennym sukcesie klubowej trasy nadszedł czas na cykl ekskluzywnych, specjalnych koncertów w salach teatralnych i filharmoniach. I właśnie na takie koncerty zapraszamy tych Państwa, którzy chcą posłuchać wyjątkowych dźwięków, muzyki na najwyższym poziomie i przeżyć wyjątkowe chwile.


Skład zespołu:
Artur Rojek – głos, gitara akustyczna
Bartosz Dziedzic – bass, syntezator, programowanie, instrumenty perkusyjne, głos
Lesław Matecki – gitary, toy piano, autoharp
Katarzyna Piszek – fortepian, syntezator, głos
Marcin Ułanowski – perkusja, instrumenty perkusyjne
Piotr Łyszkiewicz: saksofon


Bilety 110 zł, 100zł (balkon)
Bilety dostępne są kasie Teatru oraz na ticetpro.pl

Polecamy
Newsletter
Jeśli chcesz otrzymywać informacje
o nadchodzących wydarzeniach
dopisz się do naszego newslettera
Social Media
Facebook YouTube
Polub nas na Facebooku
Jeśli chcesz otrzymywać informacje o nadchodzących wydarzeniach dopisz się do naszego newslettera Zapisz się
Miasto RybnikKultura.rybnik.euGazeta RybnickaDKF Ekran
Karta Dużej RodzinyKarta Seniora
NowinyRybnik.com.pl
TVT Telewizja RegionalnaRadio 90
zamknij