• Witamy na nowej stronie Teatru Ziemi Rybnickiej!
  • 60 lat Teatru Ziemi Rybnickiej

18.02.2024 Otwarte Warsztaty Tańca Współczesnego z Aleksandrą Tucką

18 lutego o godz. 14:30 zapraszamy na 2-godzinny warsztat Tańca Współczesnego z Aleksandrą Tucką!
 
Warsztaty na poziomie średniozaawansowanym.
 
CENA:
50 zł - tancerze i absolwenci Vivero oraz grupy zorganizowane od 7 osób.
70 zł - pozostałe osoby.
(wymagana przedpłata!)
 
ZAPISY:
studiotancavivero@gmail.com
lub telefonicznie: 693 135 554
 
O PROWADZĄCEJ:
Absolwentka wydziału artystycznego Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi na kierunku taniec, studiów magisterskich na kierunku Taniec na Uniwersytecie Muzycznym Fryderyka Chopina w Warszawie oraz instruktorskiego kursu kwalifikacyjnego o specjalności taniec jazzowy w Warszawie. Uczestniczka wielu szkoleń uzupełniających taneczny warsztat, m.in. przygotowania motorycznego tancerzy czy treningu personalnego z dziećmi.
Tancerka najwyższej, międzynarodowej klasy tanecznej „S” w tańcu współczesnym oraz najwyższej krajowej klasy tanecznej „A” w tańcu jazzowym, klasycznym oraz Show-Dance. Wieloletnia tancerka Studia Tańca VIVERO w Rybniku. Wielokrotna Mistrzyni, Wicemistrzyni oraz Finalistka Mistrzostw Polski, Europy i Świata Federacji IDO w kategoriach Jazz dance, Modern&Contemporary, Show-Dance oraz Ballet Pointe.
Wzięła udział w wielu spektaklach i widowiskach tanecznych, m.in. w musicalu "W cieniu tęczy", spektaklu „Relations’ship”a także w produkcjach telewizyjnych, takich jak program „Scena taneczna”. Gościnnie zatańczyła w spektaklu „Ballady bez romansów. Mickiewicz wzruszony” realizowanym przez Kielecki Teatr Tańca oraz na scenie Teatru Tańca Zawirowania.
Choreograf grup, solistów i duetów zajmujących wysokie miejsca na podium zawodów rangi krajowej i światowej. Choreograf spektakli tanecznych "reACTION", "SigNature" oraz wielu innych wieczorów tańca i miniatur choreograficznych. W 2021 roku odbyła rezydencję choreograficzną w Kieleckim Teatrze Tańca. Aktualnie trener grup turniejowych w Akademii Tańca Reliese oraz choreograf współpracujący z wieloma szkołami tańca a także działający na scenach teatralnych w całej Polsce.
Nauczyciel metody Pilates, znakomicie uzupełniającej przygotowanie fizyczne tancerzy; studentka m.in. międzynarodowej, prestiżowej szkoły Balanced Body.