03.01. godz. 13.00, "Dom Gucci"

Opowieść o modowej dynastii, która stworzyła markę kojarzącą się na całym świecie z luksusem. "Dom Gucci" inspirowany jest szokującą, prawdziwą historią rodzinnego imperium stojącego za włoskim domem mody. Trzy dekady miłości, zdrady, dekadencji, zemsty, zwieńczone w końcu morderstwem, pokazują, co znaczy nazwisko Gucci, ile jest warte i jak daleko posunie się rodzina, by nie wypuścić z rąk kontroli nad fortuną.

reż: Ridley Scott
prod. USA 2021
gatunek: Biograficzny / Dramat
obsada: Lady Gaga, Al Pacino, Jared Leto, Adam Driver, Jeremy Irons

Bilety: 12 zł. KUP BILET

10.01. godz. 13.00, "Moje wspaniałe życie"

Czuła żona. Troskliwa córka. Wyluzowana matka. Z taką kobietą można konie kraść! Gdyby jednak wyszło na jaw, że Joanna (Agata Buzek) prowadzi podwójne życie, to byłby koniec jej wspaniałego życia. A może dopiero początek? Brawurowa komedia obyczajowa Łukasza Grzegorzka („Kamper”, „Córka trenera”) to historia kobiety, która nie chce być już grzeczną dziewczynką, tylko ryzykuje, aby żyć po swojemu.

Reż: Łukasz Grzegorzek
Prod. Polska 2021
Gatunek: komedia
Obsada: Agata Buzek, Jacek Braciak, Adam Woronowicz, Małgorzata Zajączkowska, Jakub Zając

Bilety: 12 zł. KUP BILET

17.01. godz. 13.00, "Poufne lekcje perskiego"

Gilles, młody belgijski Żyd, podaje się za Persa, aby przeżyć w obozie koncentracyjnym, gdzie jeden z oficerów marzy o nauce języka perskiego. Gilles zaczyna udzielać Niemcowi lekcji, wymyślając na bieżąco nowe słowa. Między mężczyznami rodzi się niespodziewana więź.

Reż: Vadim Perelman
Prod. Niemcy / Rosja / Białoruś 2021
Gatunek: dramat
Obsada: Nahuel Pérez Biscayart, Lars Eidinger, Jonas Nay, David Schütter, Alexander Beyer

Bilety: 12 zł - KUP BILET

24.01. godz. 13.00, "Bo we mnie jest seks"

To Kalina Jędrusik – zjawiskowa aktorka i piosenkarka, która wnosi koloryt do bezbarwnej rzeczywistości lat 60. Kusi wdziękiem i seksapilem. Elektryzuje panów i oburza panie. Oto pierwsza seksbomba PRL i polska Marilyn Monroe. Kalina nie chce się wpisywać w ówczesny model kobiety. Żyje na własnych zasadach, co nie zawsze podoba się pruderyjnemu społeczeństwu i niektórym wpływowym osobom u władzy. Liczne skandale, życie w miłosnym trójkącie, kontrowersyjne wypowiedzi i epatujące seksapilem stroje sprawiają, że Kalina zyskuje także miano naczelnej skandalistki PRL. A przecież największy skandal z jej udziałem dopiero się zacznie… Na ekranie zobaczymy także inne barwne postaci polskiej kultury: Kazimierza Kutza, Tadeusza Konwickiego, czy twórców Kabaretu Starszych Panów.

Reż: Katarzyna Klimkiewicz
Prod. Polska 2021
Gatunek: biograficzny
Obsada: Maria Dębska, Leszek Lichota, Krzysztof Zalewski-Brejdygant, Bartłomiej Kotschedoff, Borys Szyc

Bilety: 12 zł - KUP BILET

31.01. godz. 13.00, "Szef roku"

Jak daleko posunie się Blanco, charyzmatyczny właściciel rodzinnej fabryki, aby otrzymać lokalną nagrodę dla najlepszego biznesu? Presja, by wszystko było idealnie, zderza się z nieprzewidzianymi wybrykami ze strony szukającego zemsty zwolnionego pracownika, cierpiącego na depresję kierownika czy zakochanej stażystki. A to dopiero początek kłopotów! Aby dopiąć swego, wyrachowany „dobry szef” bez skrupułów wtrąca się w życie prywatne swoich pracowników i przekracza wszelkie dopuszczalne granice, nieświadomie uruchamiając wybuchową reakcję łańcuchową prowadzącą do niewyobrażalnych konsekwencji. „Szef Roku” to przenikliwe studium charakterów, a równocześnie przesiąknięta kąśliwym humorem satyra społeczna na środowisko pracy. 

Reż: Fernando León de Aranoa
Prod. Hiszpania 2021
Gatunek: komedia
Obsada: Javier Bardem, Manolo Solo, Almudena Amor, Óscar de la Fuente, Sonia Almarcha

Bilety: 12 zł - KUP BILET

Polecamy
Newsletter
Jeśli chcesz otrzymywać informacje
o nadchodzących wydarzeniach
dopisz się do naszego newslettera
Social Media
Facebook Instagram YouTube
Polub nas na Facebooku
Jeśli chcesz otrzymywać informacje o nadchodzących wydarzeniach dopisz się do naszego newslettera Zapisz się
Miasto Rybnikhalo! RybnikGazeta RybnickaDKF Ekran
Karta Dużej RodzinyKarta Seniora
NowinyRybnik.com.pl
TVT Telewizja RegionalnaRadio 90
zamknij