Konkurs Jednego Wiersza im. Janiny Podlodowskiej

Wolna Inicjatywa Artystyczna "Wytrych" wraz z Teatrem Ziemi Rybnickiej zaprasza w ramach
51. Rybnickich Dni Literatury na Konkurs Jednego Wiersza im. Janiny Podlodowskiej, którego finał w wersji online odbędzie się 20 października 2020 o godz. 18:00, w formie prezentacji na kanale Facebook Teatru Ziemi Rybnickiej.

Warunkiem uczestnictwa jest przesłanie jednego wiersza w postaci pliku tekstowego oraz filmiku wideo, na którym uczestnik odczytuje swój wiersz.

Konkurs ma charakter otwarty i każda osoba powyżej 16 roku życia może wziąć w nim udział (poza czynnym zespołem redakcyjnym magazynu „Wytrych”).

Uczestnik prezentuje jeden wiersz własnego autorstwa, napisany w języku polskim, nienagradzany na innych konkursach oraz niedrukowany w czasopismach literackich, publikacjach książkowych ani w internecie. Forma i tematyka wierszy jest dowolna.

Oceny wierszy dokona jury pod przewodnictwem Macieja Szczawińskiego.
Przewidziane są nagrody pieniężnie dla laureatów trzech pierwszych miejsc (odpowiednio: 500,- 300,- 200,-) oraz wyróżnienia w postaci publikacji w magazynie „Wytrych”.

Prosimy o zapoznanie się z regulaminem konkursu, który dostępny jest także w siedzibie Teatru Ziemi Rybnickiej przy Placu Teatralnym 1 i w Punkcie Informacji Miejskiej Halo! Rybnik przy ul. Jana III Sobieskiego 20.

Polecamy
Newsletter
Jeśli chcesz otrzymywać informacje
o nadchodzących wydarzeniach
dopisz się do naszego newslettera
Social Media
Facebook Instagram YouTube
Polub nas na Facebooku
Jeśli chcesz otrzymywać informacje o nadchodzących wydarzeniach dopisz się do naszego newslettera Zapisz się
Miasto Rybnikhalo! RybnikGazeta RybnickaDKF Ekran
Karta Dużej RodzinyKarta Seniora
NowinyRybnik.com.pl
TVT Telewizja RegionalnaRadio 90
zamknij